Kalendarz Nadodrzańskiej Przyrody – Marta Jermaczek Sitak

Kalendarz Nadodrzańskiej Przyrody – Marta Jermaczek Sitak

[audio_player_pro id=”5779903456345″ skin=”blackControllers” center_plugin=”false” loop=”false” auto_play=”false” player_bg=”#ffffff” buffer_empty_color=”#d6edff” seekbar_color=”#04adff” volume_off_color=”#d6edff” volume_on_color=”#04adff” timer_color=”#000000″ song_title_color=”#000000″ song_author_color=”#000000″ show_rewind_but=”false” show_shuffle_but=”false” show_download_but=”false” show_buy_but=”false” show_lyrics_but=”false” show_twitter_but=”false” show_facebook_but=”false” show_playlist_on_init=”false” show_playlist_but=”false” playlist_bg_color=”#ffffff” playlist_record_bg_off_color=”#ffffff” playlist_record_bg_on_color=”#bce4ff” playlist_record_bottom_border_off_color=”#ffffff” playlist_record_bottom_border_on_color=”#ffffff” playlist_record_text_on_color=”#0a0a0a” number_of_thumbs_per_screen=”2″ show_playlist_number=”false” show_categories=”false” selected_categ_off_color=”#ffffff” selected_categ_on_color=”#ffffff” show_search_area=”false” search_input_bg=”#ffffff”][audio_player_pro_playlist_item title=”Kalendarz Nadodrzańskiej Przyrody – Marta Jermaczek Sitak” xsources_mp3=”https://rzecznyuniwersytetludowy.pl/wp-content/uploads/2021/10/miedzy-zrodlem-a-ujsciem.mp3″ xauthor=”RZECZNY UNIWERSYTET LUDOWY” ximage=”97″][/audio_player_pro_playlist_item][/audio_player_pro]

Marta Jermaczek Sitak jest przyrodniczą, od wielu lat obserwuje procesy doliny rzeki, świetnie orientuje się w ziołach, roślinach, Cechuje ją niezależne i logiczne myślenie i wiedza z zakresu wielu dziedzin. Na co dzień zajmuje się alternatywną edukacją, prowadzi popularną grupę w mediach społecznościowych Jera- Kalendarz Przyrody.

Marta opowiada o kalendarzu nadrzecznym, prowadząc przez cztery pory roku i zjawiska j przyrodzie. Jest to pretekst do rozmowy o rzece i jej przyrodzie, łąkach selernicowych, przemianach Odrzańskiej przyrody. Co można znaleźć nad zimową rzeką, na co zwrócić uwagę wiosną? Wysłuchajcie opowieści o kalendarzu nadodrzańskiej przyrody.

Realizacja: Michał Zygmunt
Muzyka Odra Sound Design
Zdjęcia Michał Zygmunt